Kentsel Dönüşüm’de enerji verimliliği yüksek binalar için kullanılabilecek Winsa serileri ve teknik şartnameleri: 

Winsa

Türkiye’de üretilen ilk 90 mm ve 84 mm genişliğinde profil serisi olan Revotech, 7 odacıklı yapısıyla kullanıcılarına benzersiz bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Uluslararası standartlarda üretilen REVOTECH serisine ait ana profiller 7 odacıklı ve orta contalı formları ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Winsa

Uluslararası standartlarda (TS 5358, EN 12608) üretilen 76 mm genişliğe sahip A class DORADO GOLD serisine ait ana profiller 6 odacıklı yapıları ve 2,8 mm duvar et kalınlıkları yanında orta contalı formları ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Winsa

PVC pencerelerin üstün izolasyon özelliği ve alüminyum profillerin metalik görünümü ile birleştirilmiştir PVC doğramalarda dış cephelere alüminyum görüntüsü vermek amacıyla kapak uygulamasında yeni bir yaklaşım olan Dorado Gold Shiled 90 derece birleşebilen kapak sayesinde daha kolay uygulanabilen estetik bir çözümdür.

Winsa

70 mm genişliğe sahip A class DORADO serisi uluslararası standartlarda (TS 5358, EN 12608) üretilmektedir. Dorado serisine ait ana profiller, 5 odacıklı yapıları ve 2,8 mm dış duvar kalınlıkları ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Winsa

Uluslararası standartlarda (TS 5358, EN 12608) üretilen, 70 mm genişliğe sahip Safir serisi 5 odacıklı yapıları ile kullanıldıkları mekanlarda termal konforun sağlanması için gerekli yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.


Top